Listopad 2012

4x09 O Come, All Ye Faithful - New 7 Stills

30. listopadu 2012 v 18:16 | Carry* |  Gallery Updates
Objevilo se 7 nových stills k devátému dílu, který ponese název O Come, All Ye Faithful. Hned na první fotce je Elena s Jeremym a drží v ruce dřevěný "šíp," jakoby chtěla Jeremyho nějak ohrozit. Bohužel to je jen odhad, protože z fotky se toho moc vyčíst nedá.:) Na dalších fotkách je Caroline, Stefan a Tyler, a zřejmě se Tyler pohádá se Stefanem. Určitě to bude velmi zajímavé, už se na tu epizodu těším.:)
image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: The Vampire Diaries » Season 4 » Episode Stills » 4x09 O Come, All Ye Faithful

TVD in TV Guide Magazine

30. listopadu 2012 v 18:10 | Carry* |  Gallery Updates
Objevil se jeden scan z amerického časopisu TV Guide.:) Píšou tam především o TVD. Výběr fotky se jim povedl, je na ní Stefan a nějaký policista.:D:)
image host
Gallery Link: Magazine Scans » 2012 » TVD in TV Guide Magazine

Nina Dobrev interviews Gabby Douglas

30. listopadu 2012 v 18:07 | Carry* |  Season 4 - Videos
Objevilo se nové video, na kterém je Nina a Gabby Douglas, kterou jste mohli vidět v dnešní epizodě.:) Je vidět, že si spolu velmi rozumí.:) Na videu také chvilkami můžete vidět Candice Accolu nebo Iana Somerhaldera.:)

4x07 - My Brother’s Keeper - Online & Download

30. listopadu 2012 v 18:05 | Carry* |  Season 4 - Online & Download
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Download (EN) - není k dispozici

The Vampire Diaries ~ Behind The Scenes - Season 4 - Episode 7

29. listopadu 2012 v 20:41 | Carry* |  Gallery Updates
Omlouvám se, že jsem celý den nic nepřidala, za prvé mi bylo špatně a nebyla jsem ve škole a za druhé nám celý den nešel internet, až před chvílí se to rozběhlo.:)
Mezitím se objevilo 10 nových fotek z natáčení sedmého dílu The Vampire Diaries. V tomto díle bude účinkovat olympijská gymnastka Gabby Douglas. Nina je tam zlatá a úžasná.♥ Ten její úsměv vždycky dokáže potěšit.:)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: The Vampire Diaries » Season 4 » On The Set » Behind The Scenes -4x07

Nina At McClain's Pizzeria - Video

28. listopadu 2012 v 17:50 | Carry* |  Nina Dobrev - Videos

V pondělí jsem přidávala fotky z pizzerie Ianovy rodiny a nyní se objevilo video, na kterém je Nina v pizzerii a zrovna vyndavá pizzu.:) Je tam tak roztomilá.♥ Určitě se podívejte.:)


Spoilers (TV Line, TV Guide, E!Online)

28. listopadu 2012 v 16:04 | Carry* |  TVD - Spoilers

Objevil se nový spoiler od TV Line, TV Guide a E!Online. Jinak objevilo se pár nových fotek, ale jelikož celý den proležím a k tomu ještě chodím do školy a učím se, tak je přidám později, snad to chápete.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Udělali byste mi velkou radost, kdyby jste zveřenili i nějaký spoiler o Jeremym. Velmi se mi líbí jeho linie s tetováním lovce upírů a nemůžu se dočkat až se dozvím víc.
Velmi rád Vám o tom povím něco víc - ale tento spoiler však bude ve formě otázky: Hádejte, kdo bude prvním cílem rodícího se lovce upírů? Nápověda: Jeho/její jméno se skládá z pěti písmen a jedno z písmen je "a".
Bonusový spoiler: Dívejte se na další epizodu naživo. A jestli vaše vysílání začíná pozdě jako na východním pobřeží USA, vyhýbejte se Twitteru - hlavně trendovým tématům. Věřte mi.
Jak se bude vyrovnávat Elena s rozchodem se Stefanem?
Způsobem, jakým byste to od ní ani nečekali - i když to může obšťastnit některé fanoušky. Velkou otázkou teď zůstává: Proč? Jsou Eleniny úmysly čisté?
Prosím, prozraďte nám něco víc k dlouhoočekávané sexuální scéně dvou postav? Bude to čekání stát za to?
Upřímně? Nakonec je to trochu tragické, protože nastane neočekávaný zvrat. Sex není přesně tím, čím se zdá. Jak bysme vám prozradili, proč to tak bude, identita tohoto páru by vám byla hned jasná.

Nina Dobrev at McLains Pizzaria in Mandeville, LA (November 25)

26. listopadu 2012 v 18:12 | Carry* |  Gallery Updates
Jak už možná někteří víte, Ianova rodina vlastní pizzerii a rozhodli se, že udělají pizzu i pro fanoušky jak Iana, tak i Niny. Samozřejmě, že tam Nina a Ian nemohli chybět a přímo oni vařili pro fanoušky pizzu. Objevilo se spoustu fotek a musím říct, že všechny jsou nádherné, i když třeba i ne v nejlepší kvalitě.:/ Nině to tam děsně slušelo a na těch fotkách s Ianem je úplně zlatá, jak si třeba dávají pusu.♥ Hned první dvě fotky jsou z příchodu Niny a další už jsou přímo z pizzerie.:) Jinak nevím, jak to bude s obíháním, budu se snažit, ale vzhledem k tomu, že mi není moc dobře a musím se učit, protože jdu zítra do školy, nevím jak to bude no.:/
image host image host
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Public Appearances » 2012 » Nina Dobrev at McLains Pizzaria in Mandeville, LA (November 25)

4x07 - My Brother's Keeper: Australian Promo

26. listopadu 2012 v 14:00 | Carry* |  Season 4 - Videos
Objevilo se jedno australské promo k sedmé epizodě The Vampire Diaries - My Brother's Keeper. Ta kvalita je docela špatná, ale něco se dá vidět, a lepší nekvalitní, než nic.:)

Thanksgiving 2012

25. listopadu 2012 v 19:12 | Carry* |  Gallery Updates
Na jedné ruské zahraniční stránce se objevily fotky z amerického svátku Den Díkůvzdání, který Nina jako správná američkanka slavila společně s Ianem ve čtvrtek. Také kvůli tomuto americkému svátku nebyla vysílána sedmá epizoda The Vampire Diaries. Některé fotky jste mohli vidět i na Twitteru, například ta, co je na úvodníku.:)
image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Personal Photos » Thanksgiving 2012