Leden 2013

4x12 - A View To a Kill, 4x13 - Into The Wild, 4x14 - Down The Rabbit Hole » Stills

31. ledna 2013 v 21:58 | Carry* |  Gallery Updates
Objevilo se spoustu nových stills k následujícím třem dílům (4x12, 4x13, 4x14). První fotky jsou z dvanácté epizody, která bude vysílána již zítra a ponese název A View To a Kill. Na fotkách můžeme vidět Rebekah a Stefana na nějaké zřejmě Valentýnské párty, protože všude kolem je to růžové a jsou tam různé balonky, srdíčka a takové ty ozdoby typické pro Valentýn:D:). Rebekah moc sluší ty šaty a klobouček, taky se mi strašně líbí to Valentýnské prostředí.:)
image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: The Vampire Diaries » Season 4 » Episode Stills » 4x12 - A View To a Kill


Další fotky jsou ze třinácté epizody s názvem Into The Wild. Fotky jsou velmi zajímavé, podle některých fotek to vypadá, že Bonnie opět čaruje a je vyfocena při nějakém kouzlu, tipuji k pomoci nalezení léku. Pak mě docela zaujaly dvě fotky s Elenou a Rebekah, vypadá to, že ty dvě si budou vyhrožovat smrtí, ale nemyslím si, že se navzájem zabijí:D.
image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: The Vampire Diaries » Season 4 » Episode Stills » 4x13 - Into The Wild


A poslední fotky jsou z epizody čtrnácté (Down The Rabbit Hole), při které by se mělo podle některých zdrojů něco stát Damonovi, přesněji se to dozívme až v následující epizdodě a to tedy patnácté. Těchto fotek je asi nejvíce, a jsou opravdu zvláštní a zajímavé. Zaujalo mě, že Damon má na několika fotkách krvavý krk od rány a potom jak má na jedné fotce Rebekah takový vyděšeý výraz a hned na další fotce leží zraněná na zemi a Damon se jí snaží pomoct. Jsem teda hodně zvědavá a docela se bojím, kdo v této epizodě zemře, tipuji Damona, ale samozřejmě to ještě není jisté..
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: The Vampire Diaries » Season 4 » Episode Stills » 4x14 - Down The Rabbit Hole

Next New Photos From Screen Actors Guild Awards [January 2013]

30. ledna 2013 v 15:25 | Carry* |  Gallery Updates
V pondělí jsem přidávala fotky z předávání cen Screen Actors Guild Awards, a objevilo se pár nových fotek.:)
První "várka" fotek je převážně od fanoušků, což už napovídá ta kvalita:D. Každopádně i tak jsou hezké:) Například na té třetí můžete vidět Ninin účes, jak se postupně dělal:).
image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Public Appearances » 2013 » January 27th: 19th Annual Screen Actors Guild Awards - Arivals
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A další fotky jsou také z předávání cen Screen Actors Guild Awards. Tyto fotky byly pořízeny při show, bohužel jsou jen dvě, ale už jsou v lepší kvalitě a jsou krásné:)
image host image host
Gallery Link: Public Appearances » 2013 » January 27th: 19th Annual Screen Actors Guild Awards - Show

January 27th: 19th Annual Screen Actors Guild Awards - Arivals

28. ledna 2013 v 23:19 | Carry* |  Gallery Updates
Včera jsem vám tu zmiňovala, že se Nina zúčastní předávání cen Screen Actors Guild Awards, a dnes se objevilo spoustu fotek z příjezdu. Ty fotky mi udělaly neskutečnou radost, řekla bych, že jsou to zatím snad nejrásnější fotky za poslední půl rok.♥ Nina mě překvapila svým dokonalým účesem a šaty, které měli narůžovělou barvu. Účes musím říct, že je asi jeden z nejlepších, co Nina kdy na těchto akcích měla, určitě by měla tento účes nosit častěji, neuvěřitelně moc jí sluší♥. K šatům snad nic jiného dodávat nemusím jsou naprosto dokonalé, podle mých zdrojů byly šaty od Elie Saab. Fotek se objevilo poměrně hodně (61) a ve vysoké kvalitě:)♥. Níže v celém článku nalezenete i videa z příjezdu, určitě se podívejte, Nina je tam nádherná:).
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Public Appearances » 2013 » January 27th: 19th Annual Screen Actors Guild Awards - Arivals

January 26th: Entertainment Weekly Pre-Sag Party

27. ledna 2013 v 23:45 | Carry* |  Gallery Updates
Nina se zúčastnila včerejší párty, která se konala před předáváním Screen Actors Guild Awards. Nina měla krásný účes, a zvolila i skvělé oblečení - dlouhé šaty od Matthewa Williamsona s několika sladěnými barvami (zkombinovaná žlutá, černá, fialová, růžová a bílá) bez ramínek a k nim úžasné psaníčko. Nině to moc slušelo, já už se strašně těším se na fotky ze samotného předávání cen Screen Actors Guild.:)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Public Appearances » 2013 » January 26th: Entertainment Weekly Pre-Sag Party

New Christmas Photo with cat from Nina's Twitter

27. ledna 2013 v 16:51 | Carry* |  Gallery Updates
Omlouvám se, že to tady skoro celý den stálo, ale dneska vůbec nestíhám, musím se učit do školy na písemku z matiky, ale slibuju, že až budou prázdniny, tak se blogu budu věnovat více.:) I když jdu v sobotu ke kamarádce, ráno to snad stihnu:D.
Mám tu ještě jednu fotku ze včerejška, kterou Nina přidala na Twitter. Tato fotka byla zřejmě vyfocena ještě v čase Vánoc, protože na fotce vidíme kočičku v Santovském oblečku. To je tak roztomilé:'))♥. Na fotce je i Nina a je tam naprosto překrásná.♥
image host
Gallery Link: Personal Photos » New Christmas Photo with cat from Nina's Twitter

The Vampire Diaries ~ 4x12 - A View To A Kill: Webclip

26. ledna 2013 v 12:30 | Carry* |  Season 4 - Videos
Objevil se webclip k nadcházející dvanácté epizodě The Vampire Diaries - A View To A Kill. V ukázce můžete vidět Rebekah a Klause při malé hádce a nenápadného Stefana. Vypadá to, že epizoda bude hodně zajímavá, moc se těším:).
PŘEKLAD:
Rebekah: Toto je můj domov, Niku. Nelíví se mi, že narušuješ moje soukromí jako nějaký maniak.
Klaus: Omlouvám se za přerušení této vaší malé schůzky, ale mám důležitou práci. Už jsi zapomněla, že náš paranoidní bratr Kol tu pobíhá s kolíkem z bílého dubu a s touhou zabíjet?
Rebekah: Minulou noc se mě pokusil zabít, takže jsem nezapomněla.
Klaus: Ano no, bohužrl to vypadá, že utekl i s mojí kolekcí dýk.
Rebekah: Chudářek Nik. Jak to teď zvládneš bez svých drahých dýk? Hodily se ti vždy, když si chtěl ukončit konverzaci s jedním z nás.
Klaus: Kolův intenzivní strach ze Silase zašel až příliš daleko. Musíme ho chytit dřív než udělá víc škody. Vím, že máš poslední dýku a trochu bílého popelu, takže jsem s nimi.
Rebekah: Hm a mám zůstat bez ochrany? Tento požadavek můžeš uložit do skupiny "bez šance". Až se osprchuju, ať už tady nejsi. Slídiči tady nejsou vítaný.

4x11 - Catch Me If You Can - Online & Download

26. ledna 2013 v 12:16 | Carry* |  Season 4 - Online & Download
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Vampire Diaries - One New Promotional Photos For Season 4

25. ledna 2013 v 22:03 | Carry* |  Gallery Updates
Objevila se nová promo fotka ke 4. sérii, na níž můžete vidět Elenu (Ninu) a v pozadí za ní můžeme vidět Bonnie, Jeremyho a Klause:). Určitě je vám fotka Eleny povědomá, a to jistě protože jsme ji už mohli vidět v minulých promofotkách, ale tady je samozřejmě profesionálně "vyříznutá" a dosazná do jiného prostředí:). Každopádně ta fotka je prostě skvělá, moc se mi líbí, a hlavně je úžasné, že se hned objevila v HQ kvalitě!:) Ta první fotka je bez tagu a ta druhá fotka s tagem a je to "plakát":D.
image host image host
Gallery Link: The Vampire Diaries » Season 4 » Promotional Photos » Promotional Photos - Season 4 (#1) [22 + 2 new]

The Vampire Diaries ~ Stills - 4x12 - A View To A Kiss

24. ledna 2013 v 21:09 | Carry* |  Gallery Updates
Objevily se nové stills k dvanáctému dílu The Vampire Diaries, který ponese název A View To A Kiss. Všechny stills jsou nádherné, na většině můžete vidět Kola a Bonnie.:) Vypadá to zajímavě, na tuto epizodu se můžeme podívat už příští pátek.:)♥
image host image host image host image host image host image host

One New Photo From The Vampire Diaries - 4x15 - Behind The Scenes

23. ledna 2013 v 18:46 | Carry* |  Gallery Updates
V sobotu jsem vám sem přidávala fotku ze zákulisí natáčení patnácté epizody The Vampire Diaries, což má být jedna z nejvíce srdcervoucích epizod v celé historii Vampire Diaries a včera se objevila ještě jedna nová fotka z natáčení.:) Můžete na ní vidět Ninu, Paula v zimních bundách a ještě nějakého pracovníka.:D:) Ta fotka je úžasná, Nině to v tom zimním oblečení moc sluší:)♥
image host
Gallery Link: The Vampire Diaries » Season 4 » On The Set » 4x15 - Behind The Scenes [+1]