Duben 2013

Hiatus

16. dubna 2013 v 14:43 | Carry* |  Site News
Tak abyste neřekli, že jsem se vám vůbec neozvala...:D
Z nadpisu článku už asi tušíte, o co jde. Nejde o to, že nemám čas, ale že už pro mě blog není hned na prvním místě, a že se mi ani nechce přidávat. Radši se jdu třeba koukat na film, volat na skype, než abych se plácala s novinkama, obíhala affs, a stahovala fotky, myslím, že mě chápete..:)
Rozhodně to ale není konec, protože na tenhle blog jsem si zvykla, myslím, že to tu máte rádi (snad:D) a nechci aby to tu skončilo.:)
Netuším kdy se vrátím, ale tak možná za dva týdny, by to mohlo být.:D
nemažte si mě z affs, a omluvte mě z kontrol apod..:)

The Vampire Diaries: 4x19 - Pictures Of You - Mini - Webclip

8. dubna 2013 v 15:40 | Carry* |  Season 4 - Videos
Našla jsem mini-webclip k nadcházející epizodě The Vampire Diaries - 4x19, která ponese název Pictures Of You. Ta kvalita sice není úžasná, ale rozumět, vidět a slyšet je je, takže aspoň tak.:D Dole naleznete překlad.:)
PŘEKLAD:
Elena: Překrásné šaty, Caroline.
Caroline: Ano, já vím. Asi před měsícem jsi mi pomáhala mi je vybrat, ještě před tím, než ses mě pokusila zabít.

Nina Dobrev takes her boyfriend Ian Somerhalder home to Toronto for Easter to meet her family Toronto, Canada (March 31)

6. dubna 2013 v 20:50 | Carry* |  Gallery Updates
Objevily se fotky Niny a Iana ještě z 31. března, když přijeli k Nininým rodičům do Toronta.:) Fotky se mi strašně moc líbí, na těch prvních se Ian a Nina perou ve sněhu:D Pak se tam hodně fotí s rodinou, je to moc zlaté a ty fotky se mi hrozně moc líbí.:) Nina tam vypadá tak roztomile, hlavně s tou kapucou a jak vylézá z toho auta.:D)) Je vidět, že rodinu opět rádi vidí, a že si to focení velmi užívají.:D:)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: -doplním-

Magazine Scan » LOVE2SHOP (October 2010)

6. dubna 2013 v 18:59 | Carry* |  Gallery Updates
Omlouvám se, že jsem dlouho nepřidala žádný článek, ale tenhle týden jsem vůbec neměla chuť ani náladu, a tento následující týden píšeme hodně písemek, takže to budu přidávat spíš nějaká videa apod.:)
Nina se objevila v časopisu LOVE2SHOP, a z něj se objevil scan. Tento scan pochází už z roku 2010, ale objevil se až teď, takže si ho asi nikde nekoupíte, což je škoda, protože vypadá vážně úchvatně :)
image host

Nina and Ian at hospital in Toronto - March 2013

1. dubna 2013 v 19:14 | Carry* |  Gallery Updates
Nina a její úžasný přítel Ian Somerhalder byli navštívit jednu věrnou fanynku The Vampire Diaries v Torontské nemocnici.:) Fanynka se jmenuje Kayla Baker, a v nemocnici je protože čeká na transplantaci plic. Já myslím, že je to od nich strašně moc milé, úplně mě to dojalo.:)) Dokonce pro Kaylu natočili a krátké video, které jsem zapomněla přidat, takže to napravuju.:) Objevily se i fotky, které jsou opravdu dokonalé, jen škoda, že je jich tak málo.:/
image host image host image host image host
Gallery Link: Candids » 2013 » Nina and Ian at hospital in Toronto - March 2013
----------------------------------------------------------------------------------------
Video: