Září 2013

The Vampire Diaries: 5x01 - I Know What You Did Last Summer - Webclip #2

30. září 2013 v 23:42 | Carry* |  Season 5 - Videos
A máme tu druhý webclip k první epizodě, páté série The Vampire Diaries, na kterou se můžeme podívat již tento pátek. Ve webclipu vidíme scénu mezi Bonnie a Jeremmym. :)
PŘEKLAD:
Jeremy: Caroline píše, "Pohni tím zadkem do Whitmore, Bonnie. Potřebujeme tě."
Bonnie: Tak jí řekni, že jsem v Grand Canyonu.
Jeremy: Uvědomuješ si, že jen odkládáš nezbytné. Co se stane, když tvůj otec zjistí, že jsi byla celé léto mrtvá?
Bonnie: Kolik pohlednic jsem mu už poslala? Kolikrát mi zavolal? Udělala jsem dost, očividně mu nescházím.
Jeremy: A co Elena?
Bonnie: Právě jsem ji viděla na univerzitě. Je velmi šťastná. Nepokazím jí to. Máme štěstí, Jer. Kolik lidí zemře a stále se může povídat se svým nejlepším přítelem.

Jeremy: Kolik nejlepších přátel se nemůže navzájem cítit? Měl bych jít. Podivín, který předstíral svou vlastní smrt nesmí přijít pozdě na matematiku.

Girls Weekend In Atlanta [September 2013]

30. září 2013 v 20:43 | Carry* |  Gallery Updates
Vypadá to, že Nina má teď už míň práce, protože si našla čas na své kamarádky a strávila s nimi víkend v Atlantě. :) Některé ty fotky jsou dokonce i vtipné, například ten, jak si tam Nina čte časopis StyleWatch, jehož titulní stránku zdobí právě ona. :D Nině to na fotkách hrozně sluší, závidím jim to počasí, taky bych chtěla sluníčko.:(:D
image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Personal Photos » Girls Weekend In Atlanta [September 2013]

Layout - Version 0.8

30. září 2013 v 14:59 | Carry* |  Past Layouts
Náhled | Doba výroby: 3 hodiny | Spkojenost: 90% | Made by: Carry* - me
Ani ne po měsíci tu máme nový layout.. já vím, jsem hrozná, pořád ty layouty měním, ale měla jsem volnou neděli, což obvykle nemám, takže jsem toho využila a udělala nový lay. Stylem se možná podobá tomu minulému, ale i tak je hodně pozměněn, například uvítační zprávu jsem udělala delší, a rozšířila ji o informace o Nině, pak jsem také udělala menší tu lištu s kontakty na Ninu a nakonec jsem tam udělala menší upoutávku na nové série The Vampire Diaries a The Originals. :) Tentokrát jsem layout udělala s menšími rozměry, proto se mi to menu nepovedlo udělat dostatečně široké.. Přemýšlela jsem, že to předělám, ale to teď momentálně moc nepřichází v úvahu, zvlášť když zítra píšeme ze zemáku slepou mapu na skoro 90 pojmů a k tomu dějepis, který se fakt nedá. :D Takže zatím to nechám, jak to je, možná budu upravovat barvy písma apod. :) Já jen doufám, že se vám líbí, a budete sem nadále chodit. :)

Newt Photos From Comic Con - Entertainment Weekly - The Vampire Diaries Cast [July 2013]

29. září 2013 v 21:52 | Carry* |  Gallery Updates
Před pár hodinami jsem přidávala fotky z Comic Conu pro časopis Entertainment Weekly, a teď tu pro vás mám další už se všemi. :) Všechny fotky se hrozně moc povedly, mně se nejvíce líbí ta fotka Niny a Iana, tak moc mi chybí jejich společné fotky. :( Ale na téhle jsou spolu naprosto zlatí ♥ Na fotkách můžeme vidět i spoustu jiných herců, například Kat Graham (Bonnie, TVD), Candice Accola (Caroline, TVD) ale také Paula Wesleyho (Stefan, TVD). Všichni vypadají skvěle, zbožňuji ty jejich svěží a 'živé' úsměvy. :)
image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Photoshoots » 2013 » Comic-Con Entertainment Weekly - 2013 [+ 8 new]

The Originals

29. září 2013 v 21:15 | Carry*
001. Gallery
» Galerie fotek
002. Videos
» Videa týkající se seriálu
003. Online & Download
» sleduj online nebo stahuj
004. Music
» písně z jednotlivých dílů TO

The Vampire Diaries

29. září 2013 v 21:12 | Carry*
001. Gallery
» Galerie fotek
002. Videos
» Videa týkající se seriálu
003. Online & Download
» sleduj online nebo stahuj
004. Music
» písně z jednotlivých dílů The Vampire Diaries

Photoshoot from Comic Con - Entertainment Weekly [July 2013]

29. září 2013 v 12:12 | Carry* |  Gallery Updates
Objevily se naprosto dokonalé fotky nafocené k photoshootu na Comic Conu, který se konal koncem července. Nina je na fotkách naprosto nádherná, hrozně se mi líbí ty její šaty a ten účes, má úžasné vlasy. ♥ Na některých fotkách mi přijde, že se tváří docela drsně podobně jako Katherine (v TVD), ale na některých je úplně zlatá. ♥ :) Bohužel nejsou zrovna v nejlepší kvalitě, a navíc si na fotkách neodpustili tagy, ale tak alespoň něco. :) :D
image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Photoshoots » 2013 » Comic Con - Entertainment Weekly [July 2013]

US Weekly Magazine [7th October - USA]

28. září 2013 v 12:40 | Carry* |  Gallery Updates
Mám tu pro vás scan z říjnového vydání amerického časopisu US Weekly, ve kterém píšou o vztahu Niny a zřejmě jejího nového přítele - Dereka Hougha. (stále platí to, že tato informace o jejich vztahu nemusí být 100% pravdivá) Vybrali skvělé fotky. :)
image host
Gallery Link: Magazine Scans » 2013 » US Weekly Magazine [7th October - USA]

The Originals: 1x03 - Tangled Up In Blue - Spoiler

28. září 2013 v 12:30 | Carry* |  TO - Spoilers
ZRADA NA MAŠKARNÍM PLESE - Po tom, co Klaus objeví zajímavé novinky o někom z Marcelova kruhu, se on a Rebekah spojí, aby se pokusili narušit Marcelovu říši zevnitř i přes Elijahova znepokojení. Získají pomoc od Sophie, která se zdráhá zapojit ze strachu před Marcelovo tajnou zbraní Davin. Rebekah záludně zve nic netušící Cami na velký upíří večírek, který pořádá Marcel, aby zvládla rozzlobeného Marcela. Jinde se Hayley dozvídá od čarodějnice Sabine, že nadpřirozené bytosti v New Orleans reagují na potencionální existenci hybridního dítěte.

The Vampire Diaries: 5x01 - I Know What You Did Last Summer - Webclip

27. září 2013 v 23:29 | Carry* |  Season 5 - Videos
A dále tu pro vás mám webclip opět k první epizodě, páté série The Vampire Diaries. Tentokrát je to scéna mezi Elenou a Damonem, ti dva jsou spolu tak úžasní! ♥ Kéž by to takhle bylo i ve skutečnosti. :)