Říjen 2013

The Vampire Diaries: 5x08 - Dead Man On Campus » Episode Stills

31. října 2013 v 22:59 | Carry* |  Gallery Updates
Objevily se fotky k osmému dílu The Vampire Diaries, který uvidíme 22.11. a ponese název Dead Man On Campus. V minulém článku jsem vám přidávala i popis k epizodě, v němž jsme se mohli dozvědět, že Caroline bude v této epizodě hodně s Jessem, což můžeme vidět i na fotkách. Trochu mě to zklamalo, protože stále věřím, že Caroline a Klaus se někdy dají dohromady, ale tak myslím, že Jess je pro ní taky fajn. :) Na fotkách také vidíme Bonnie, tentokrát v novém účesu. Doufám, že to nebude nějaký její dvojník, jak bývá v TVD zvykem, ale to snad ne. :D Eleně velmi sluší ty červené šaty, vypadá v nich naprosto perfektně, už se na tuto epizodu velmi těším. :)
image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: The Vampire Diaries » Season 5 » Episode Stills » 5x08 - Dead Man On Campus

The Vampire Diaries: 5x08 - Dead Man On Campus » Synopis

31. října 2013 v 22:43 | Carry* |  TVD - Spoilers
PÁRTY SKONČILA - Na univerzitě ve Whitmore se Elena a Caroline rozhodnou, že je čas uspořádat velkou párty, ale jejich plány jsou zmařeny, když Jesse potřebuje Carolininu pomoc. Na Eleninu žádost přijde Damon s efektivní metodou, jak získat od Wese odpovědi. Elena na párty zjistí, že s Aaronem mají mnoho společného a Caroline se začne obávat o Jesseho. Mezitím Katherine prokáže laskavost Mattovi a podaří se jí dostat ke Stefanovi, který se stále snaží dostat přes události, které se odehrály v létě. Nakonec Bonnie udělá vše proto, aby se vyrovnala se svou situací a Damon učiní děsivý objev o tajném společenství.

The Originals: 1x06 - Fruit Of The Poisoned Tree - Promo #1

31. října 2013 v 18:51 | Carry* |  The Originals - Season 1 - Videos
Objevilo se promo k nadcházející epizodě The Originals s názvem Fruit Of The Poisoned Tree, a řekla bych, že to bude jedna z nejzajímavějších a nejnapínavějších epizod zatím z těch odvysílaných. :) Vypadá to, že Hayley se udělá špatně, a bude z toho velký malér. Hrozně se mi ale líbí, jak Klaus přiběhne k té čarodějce a řekne jí, ať se nepřibližuje k jeho rodině ♥ Už se nemůžu dočkat!

16th Annual Savannah Film Festival - Day 2 [27th October]

30. října 2013 v 19:55 | Carry* |  Gallery Updates
Nina Dobrev, Candice Accola, Paul Wesley a Phoebe Tonkin se o víkendu zúčastnili filmového festivalu v Savannah, a v pondělí jsem zde přidávala fotky z festivalu, kde jsme mohli vidět všechny čtyři pohromadě. :) Teď tu pro vás mám další fotky z festivalu, tentokrát však z nějaké konference ve stylu Comic Conu, kde se fanoušci zřejmě ptali Niny a ostatních na různé otázky. :) Fotky jsou naprosto úžasné, Nina je tam úplně zlatá v tom kloboučku :D
image host image host
Gallery Link: Public Apeearances » 2013 » October 27th: 16th Annual Savannah Film Festival [+ 2 new]

Spoiler about Caroline & Tyler by TV Guide

30. října 2013 v 16:33 | Carry* |  TVD - Spoilers
Tyler se konečně vrátil do TVD! Řekněte mi prosím, že s Caroline zůstanou spolu.
Dobrou zprávou je, že tyto dva nepromarní ani sekundu tím, že by nedoháněli ztracený čas - především v posteli. Avšak všechny dobré věci jednou musí skončit a naneštěstí pro tyto dva skončí už brzy.


The Originals: 1x05 - Sinners and Saints - Online & Download

30. října 2013 v 16:07 | Carry* |  The Originals ~ Season 1 - Online & Donwload
ONLINE
[anglicky x české titulky]

DOWNLOAD

Popis epizody: MINULOST JE ODHALENA A TAJEMSTVÍ ODKRYTA - Naštvaný kvůli nedávným událostem, které se týkají bezpečnosti jeho nenarozeného dítěte, Klaus vyžaduje od Sophie odpovědi, věřící, že s tím má něco společného. Sophie odhalí Klausovi a Rebekah znepokojující tajemství z její minulosti. Mezitím Marcel žádá Klause o doprovod do zátoky, po objevení strašlivých pozůstatků, zatímco Rebekah, Sophie a Hayley vyráží na misi. Davina se svěří nečekanému spojenci a odhalí šokující informace o čarodějkách, které později vedou k znepokojujícímu odhalení.

The Originals: 1x05 - Sinners & Saints - Behind The Scenes

29. října 2013 v 19:26 | Carry* |  Gallery Updates
-vyměním, až budu na svém počítači-
Již zítra uvidíme novou epizodu The Originals s názvem Sinners & Saints, a objevila se jedna fotka z natáčení této epizody. :) Na fotce vidíme Rebekah, Hayley a Sophie zřejmě v nějakém lese. :) Holky vypadají perfektně, na tuto epizodu jsem zvědavá. ♥ Nezapomínejte, že už zítra se na tuto epizodu budeme moct podívat! :)
image host
Gallery Link: The Originals » Season 1 » Behind The Scenes/On The set » 1x05 - Sinners & Saints - BTS

The Vampire Diaries: 5x05 - Monster's Ball - Webclip #2

29. října 2013 v 18:51 | Carry* |  Season 5 - Videos
Objevil se nový webclip k nadcházející epizodě The Vampire Diaries s názvem Monster's Ball, v němž vidíme Caroline a Tylera opět spolu. Mě to docela zklamalo, protože jsem tým Klaroline, ale tak s tím už asi nic neudělám. :D
btw ~ doma mi nefunguje internet, takže nevím, jak to teď bude s přidáváním ..

Broadcasting The Vampire Diaries: October, November & December

29. října 2013 v 11:31 | Carry* |  News
Byly zveřejněny termíny vysílání jednotlivých epizod páté série The Vampire Diaries pro říjen, listopad a prosinec. Za toto období se dočkáme dvou přestávek, ale ne nějak extra dlouhých. :) Termíny jsou uváděny tak, jak budou ke stažení v ČR.

5x05 - Monster's Ball » 1.11. 2013
5x06 - Handle With Care » 8. 11. 2013
5x07 - Death And The Maiden » 15. 11. 2013
5x08 - Dead Man On Campus » 22. 11. 2013
VYSÍLACÍ PAUZA 1 TÝDEN
5x09 (neznámý název) » 6. 12. 2013
5x10 - Fifty Shades of Grayson » 13. 12. 2013
VÁNOČNÍ VYSÍLACÍ PAUZA
další epizody po vánoční pauze se zřejmě dočkáme až po novém roce, ale to nevím jistě

New Promotional Photo for The Vampire Diaries - Season 5 & The Vampire Diaries: 5x07 - Death And The Maiden » Episode Stills

29. října 2013 v 11:25 | Carry* |  Gallery Updates
Oficiální facebooková stránka The Vampire Diaries dosáhla počtu 17 000 0000 'lajků,' a k této příležitosti stránka vydala plakát a promo fotku pro 5. sérii s Elenou, Damonem a Stefanem. Fotka je naprosto perfektní, já jen doufám, že se jich brzy objeví víc. :) Pokud chcete podpořit facebookovou stránku The Vampire Diaries 'lajkem' můžete zde.
image host
Gallery Link: The Vampire Diaries » Season 5 » Promotional Photos #003 - S5


Jako další se objevily nové fotky ze sedmé epizody The Vampire Diaries, která ponese název Death And The Maiden. Na fotkách konečně vidíme Quetsiyah, vypadá to, že bude něco řešit s Katherine/Elenou, a možná se dočkáme i kouzel. Jsem hrozně zvědavá, co se bude dít. :) Tuto epizodu uvidíme poprvé 15. listopadu. :)
image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: The Vampire Diaries » Season 5 » Episode Stills » 5x07 - Death And The Maiden