Listopad 2013

Free The Children: Nina Dobrev - Build a School

30. listopadu 2013 v 20:30 | Carry* |  Nina Dobrev - Videos
Nina už dlouho dobu podporuje nadaci Free The Children, a nyní se objevilo jedno video, ve kterém Nina o této nadaci mluví. :) Nadace žádá o příspěvek na stavbu škol pro děti v Africe. :) Jsem hrozně ráda, že Nina tuto nadaci podporuje, je vážně úžasná ♥ jsem na ni moc pyšná :)

The Originals: 1x09 - Reigning Pain in New Orleans » Webclip #1

29. listopadu 2013 v 19:53 | Carry* |  The Originals - Season 1 - Videos
Webclip k další epizodě se objevil i u The Originals, ve kterém vidíme scénu mezi Klausem a Cami. :) Už se nemůžu dočkat, až epizodu uvidím. :)

The Vampire Diaries: 5x09 - The Cell » Webclip #01

29. listopadu 2013 v 19:48 | Carry* |  Season 5 - Videos
Novou epizodu sice dnes televize CW nevysílala kvůli pauze na Den Díkuvzdání, ale alespoň zveřejnila webclip k nadcházející epizodě The Vampire Diaries, která dostala název The Cell, a možnost ji vidět budeme mít již příští pátek. :) Ve webclipu se odehrává scéna mezi Stefanem a Caroline, už se těším. :)

TV Shows / TV Series

29. listopadu 2013 v 19:32 | Carry*
Degrassi: The Next Generation
Rok: 2001 - 2009
Role: Mia Jones
Status: Dotočeno


The Vampire Diaries
Rok: 2009 - ???
Role: Elena Gilbertová, Katherine Piercová, Amara
Status: Natáčení 5. série
» ke stažení 5. série The Vampire Diaries ZDEThe Border
Rok: 2008
Role: Maia
Status: Dokončeno

Projects

29. listopadu 2013 v 19:21 | Carry*
» Televizní seriály, ve kterých Nina účinkovala

02. MOVIES
» Filmy, ve kterých Nina účinkovala

03. CAMPAIGNS
» Kampaně, do kterých se Nina zapojila

04. MUSIC VIDEOS
» Klipy, ve kterých se Nina objevila nebo dokonce zpívala

The Originals: 1x08 - The River In Reverse » Online & Download

28. listopadu 2013 v 15:40 | Carry* |  The Originals ~ Season 1 - Online & Donwload
ONLINE
[anglicky x české titulky]

DOWNLOAD - ke stažení

popis epizody: PRVNÍ VÁLEČNÁ BITVA - Rebekah stojící před obtížným rozhodnutím se obrací na otce Kierana pro radu. Elijah se potýká s následky nedávné hádky s bratrem Klausem. Hayley zůstává při jeho boku ale brzy je odlákaná tajemnou postavou, která vrhne trochu světla na její dávnou minulost. Mezitím Cami se snaží přijít na kloub mystického poselství, na které narazila. Když netušící Marcel odhalí nějaké zneklidňující informace zahrnující Klause, končí to překvapivým zvratem.

The Vampire Diaries: 5x08 - Dead Man On Campus » Rehash

27. listopadu 2013 v 22:05 | Carry* |  Season 5 - Videos
Mám tady pro vás rehash k aktuální epizodě The Vampire Diaries s názvem Dead Man On Campus, který jako vždy uvádí skvělá Arielle Kebbel, ale tentokrát však ne na natáčení, ale na obvyklém místě. :) Rehash je jako vždy skvělý, Arielle to tam moc sluší a jako vždy nás rehashem provedla zábavnými komentáři. :)

The Originals: 1x09 - Reigning Pain In New Orleans » Promo

27. listopadu 2013 v 21:56 | Carry* |  The Originals - Season 1 - Videos
Objevilo se promo k následující epizodě The Originals s názvem Reigning Pain In New Orleans. :) Vypadá to skvěle, těším se. :)
BLOG.CZ PROVÁDÍ TECHNICKÉ ÚPRAVY, KTERÉ MOHOU ZAPŘÍČINIT NEFUNKČNOST SERVERU. DO KONCE TÝDNE BY MĚLI BÝT PROBLÉMY OPRAVENY, DO TÉ DOBY ODE MĚ ČEKEJTE MINIMUM ČLÁNKŮ.

Spoiler » E!Online - About Elijah & Hayley

26. listopadu 2013 v 0:24 | Carry* |  TO - Spoilers
Něco šťavnatého o seriálu The Originals?
Co takhle to, že v další epizodě jak jeden z Původních sourozenců (Klaus a nebo Elijah) někoho políbí? A chcete vědět ještě něco víc? Elijah a Hayley prožijí sladký moment.

More Photos From Weekend in Nashville, Tennessee [November 2013], Thanksgiving 2013 & MGMT Concert in Atlanta [November 2013]

25. listopadu 2013 v 22:54 | Carry* |  Gallery Updates
Blog.cz opět nefunguje, takže se vám tento článek zřejmě zobrazí až zítra, každopádně v minulých článcích jste se mohli dočíst, že Nina trávila tento víkend společně s kamarádkami v Nashville a objevilo se několik noých úžasných fotek, které mi opět udělali velkou radost. :) Nina na všech fotkách vypadá hrozně roztomile, ale stejně se mi nejvíce líbí fotka, kterou můžete vidět i na úvodníku, kde je Nina zřejmě s kamarádkou, ale strašně jim to sluší, hlavně jak tam dělají různé ksichtíky, Nina je tak zlatá :D ♥
image host image host image host image host
Gallery link: Personal Photos » Weekend in Nashville, Tennessee [November 2013] [ + 4 new]


Jistě jste někdy slyšeli o svátku 'Den Díkuvzdání,' který se hodně slaví v Americe, a Nina jako správná američanka oslavovala tento svátek společně se svou kamarádkou Julianne Hough a dalšími přáteli a blízkými. Z tohoto svátku se samozřejmě objevily nějaké fotky a většina z nich je jako vždy úžasná. :) Na jedné fotce dokonce můžete vidět i "Menu na Den Díkuvzdání," takže kdo si neumí představit jak takové to 'Díkůvzdánské Menu' vypadá, máte možnost se podívat. :)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Personal Photos » Thanksgiving 2013


A na konec jedna fotka z koncertu skupiny MGMT v Atlantě. Fotka není v nějaké dobré kvalitě, takže doufám, že se objeví víc fotek. :)
image host
Gallery Link: Personal Photos » MGMT Concert in Atlanta [November 2013]