Prosinec 2013

Happy new year 2014

31. prosince 2013 v 19:55 | Carry* |  Site News
Letošní rok 2013 je u konce a nám zbývají necelé 4 hodiny, než se přemístíme k zapalování prskavek a k různým ohňostrojům, kterými oslavíme nový rok. Já jsem se rozhodla vám tímto článkem popřát do nového roku to nejlepší, tj. nejkrásnější zážitky s přáteli či rodinou, a samozřejmě úspěchy při studiu nebo v práci. :) Taky bych chtěla říct, že právě tento rok jsem na blogu poznala ty nejlepší lidi, co jsem kdy mohla poznat, jak přes ask, tak i přes facebook nebo třeba jen na blogu, poznala jsem tak sympatické, milé, přející a vtipné lidi. :) Taky jsem však na blogu poznala i závist a faleš, ale to je v dnešní době po celém světě. I když to v dubnu vypadalo, že blog se bude šířit ke konci, jsem vážně ráda, že jsem se v červenci rozhodla vrátit, i když mi blog sebral spoustu volného času. :)
Takže doufám, že v novém roce budete stále sledovat The Vampire Diaries, The Originals, a nadále budete navštěvovat tento blog, kde se samozřejmě nadále budete dozvídat nejnovější informace o Nině, TVD a TO. :) Také doufám, že v novém roce, poznám další skvělé lidi a příští rok budu moct napsat podobný článek :)
Tento článek je tedy zřejmě poslední v roce 2013, takže ještě jednou se loučím s rokem 2013 a vám všem přeji VŠE NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU.

New one promo photo from 5th season The Vampire Diaries

31. prosince 2013 v 13:05 | Carry* |  Gallery Updates
Objevila se jedna nová fotografie z promoshootu páté série The Vampire Diaries. Na fotce můžeme vidět Ninu (Elenu/Katherine) v perfektních černých šatech, v nichž jsme ji mohli vidět v různých upoutávkách a reklamách televize CW :) Fotka je naprosto luxusní a Nina vypadá senzačně, řekla bych, že je to jedna z nejlepších fotek z promoshootu pro pátou sérii :)
image host
Gallery Link: The Vampire Diaries » Season 5 » Promotional Photos » Promotional Photos #003 - S5 [+ 1 new]

Next personal photos from Sydney [December 2013]

30. prosince 2013 v 11:53 | Carry* |  Gallery Updates
Nina se momentálně nachází ve městě Sydney v Austrálii, a objevilo se několik nových fotek, které pochází právě odtamtud. :) Je vidět, že i v Austrálii má spoustu fanoušků, protože ji pár z nich zastavilo a Nina se s nimi vyfotila, což můžeme vidět konkrétně na první fotce. :) Na druhé fotce Nina zdraví fanoušky z auta, zřejmě když opouštěla letiště v Sydney. Obě fotky jsou překrásné, Nina tam vypadá přirozeně, a krásně :)
image host image host
Gallery Link: Personal Photos » Sydney [December 2013] [+ 2 new]

12 Celebrity Best Friends - Julianne & Nina

29. prosince 2013 v 12:20 | Carry* |  News
Stránka Seventeen.com zveřejnila 12 nejlepších kamarádů/kamarádek ve světě celebrit za rok 2013 a je vám asi jasné, že zde nemohly chybět Nina s Julianne Hough!
Tyto dvě mají silné pouto! Nina nedávno řekla časopisu Cosmopolitan: "Je skvělé najít aktivní kamarádku, když jsou kolem mě samé typy holčičích kamarádek. Nebavíme se o make-upu, ale bavíme se o životě."

Níže naleznete celý seznam přátel, které Seventeen zvolil za nejlepší ve světě celebrit:
Nina Dobrev & Julianne Hough
Bella Thorne & Zendaya
Demi Lovato & Selena Gomez
Jennette McCurdy & Ariana Grande
Taylor Swift & Selena Gomez
Kelly Osbourne & Miley Cyrus
Selena Gomez & Katy Perry
Justin Bieber & Jaden Smith
Katy Perry & Rihanna
Taylor Swift & Emma Stone
Demi Lovato & Kim Kardashian
Lea Michele & Jonathan Groff

One new photo from 16th Annual Savannah Film Festival - Day 2 [27th October] & Next personal photo from Sydney

28. prosince 2013 v 13:58 | Carry* |  Gallery Updates
Možná si pamatujete, že přesně před dvěma měsíci se Nina společně s kolegy z The Vampire Diaries Candice Accolou a Paulem Wesleym zúčastnila filmového festivalu v Savannah. Nyní se opožděně objevila jedna fotka ze druhého dne filmového festivalu z konference. :) Nina se na fotce usmívá jako sluníčko, a velice jí sluší ten klobouček :)
image host
Gallery Link: Public Appearances » 2013 » 16th Annual Savannah Film Festival - Day 2 [27th October] [+ 1 new]


Další fotka pochází s největší pravděpodobností ze Sydney, kde se Nina momentálně nachází. :)
image host
Gallery Link: Personal Photos » Sydney [December 2013] [+ 1 new]

Personal Photos From Sydney [December 2013]

27. prosince 2013 v 18:46 | Carry* |  Gallery Updates
Jistě víte, že Nina trávila vánoční svátky společně s nejlepší kamarádkou Julianne Hough a jejím bratrem Derekem Houghem v Utahu. Avšak vánoční svátky již skončily a Nina se přemístila z Utahu do Syney v Austrálii, kde ji na letišti odchytila jedna fanynka, se kterou se Nina vyfotila. :) Nina si na sebe oblékla krásný slaměný klobouček, což je o ní docela nezvyklé a k němu zvolila jednoduchý outfit - černé tílko a přes něj béžový svetr. :) Na další fotce vidíme Ninu, jak zdraví fanoušky z auta. :)
image host image host
Gallery Link: Personal Photos » Sydney [December 2013]

Next Nina's Instagram Videos From Christmas 2013

26. prosince 2013 v 14:30 | Carry* |  Nina Dobrev - Videos
Vypadá to, že Nina si vánoční svátky s Julianne a Derek Houghovými užívá opravdu naplno, a podělila se s fanoušky o 2 nová vánoční videa. :) V prvním videu Nina napsala na takzvaný 'Nice List' (v překladu něco jako list hodných) Dereka, Julianne, sebe a zbytek Houghových :) A ve druhém vidíme Ninu tancovat na sněhu, což je podle mě hlavně kvůli Derekovi, protože Derek je tanečník :) Obě videa jsou úžasná, rozhodně se na ně podívejte :)Next personal photo from NYC [December 2013]

25. prosince 2013 v 15:46 | Carry* |  Gallery Updates
Tato fotka pochází z ještě minulého týdne, když se Nina společně s maminkou a bratrem nacházela v New Yorku. :) Na fotce můžeme vidět Ninu, jak drží zřejmě míchaný olej, který má stejné jméno, jako ona - Nina. Nina vypadá velmi roztomile ♥
image host
Gallery Link: Personal Photos » In NYC with Nina's mum [December 2013] [+1 new]

Julianne Hough's Instagram Video From Christmas 2013

25. prosince 2013 v 14:42 | Carry* |  Nina Dobrev - Videos
Jak jistě víte, Nina tráví vánoční svátky společně s její nejlepší kamarádkou Julianne Hough a jejím bratrem Derekem Houghem. A právě Julianne přidala na svůj účet na Instagramu toto úžasné video ze Štědrého dne, kde můžeme vidět ji a Dereka, jak čtou z knihy Hunger Games a najednou se za nimi objeví Nina v převleku za Santa Clause předstírajíc upírku, před kterou se všichni nakonec rozprchnou. :D Video je krátké, ale za to, úžasné a stojí za zhlédnutí. :)

From You #8

25. prosince 2013 v 14:32 | Carry* |  From You
Od mé úžasné affiliate Smile Jane mi přišel další příspěvek do From You, za nejž jí moc děkuji. :) Poslala mi překrásné png s Ninou, a pokud někteří z vás pravidelně sledují Nininy photoshooty, jistě víte, že fotka s kterou je png pochází z photoshootu pro časopis Seventeen :) Ještě jednou moc děkuji a pokud chcete také přispět, můžete zde. :)