Leden 2014

The Vampire Diaries: 5x13 - Total Eclipse Of The Heart » Promo

31. ledna 2014 v 17:15 | Carry* |  Season 5 - Videos
S novou epizodou tradičně přichází promo na další, kterou uvidíme příští týden, a ponese název Total Eclipse Of The Heart. :) Můžeme se těšit na scény s Enzou, ale opět vám nedoporučuji se na promo podívat, pokud jste ještě neviděli aktuální epizodu. :)

The Vampire Diaries: 5x12 - The Devil Inside » Soundtrack

31. ledna 2014 v 17:07 | Carry* |  TVD - Season 5 » Soundtrack
Grouplove - "Tongue Tied"
Heavy English - "21 Flights"
Datarock - "Fa Fa Fa"
Heavy English - "Flirting With Thieves"
The Wombats - "Your Body Is A Weapon"
Wild Cub - "Thunder Clatter"
Dragonette - "Live In This City"
Lorde - "Bravado"
Olivia Broadfield - "Soften And Shake"
Black Strobe - "I'm A Man"

The Vampire Diaries: 5x12 - The Devil Inside » Online & Download

31. ledna 2014 v 12:24 | Carry* |  The Vampire Diaries ~ Season 5 - Online & Download
ONLINE
[anglicky x české titulky]

DOWNLOAD - ke stažení

popis: HLEDÁNÍ LEPŠÍ CESTY - Když Enzo přinese Damonovi příšerný dárek a bude trvat na tom, aby se sblížili vykonáním pomsty, Damon se bude snažit udělat čestnou věc. Po tom, co se Matt ocitne v nepříjemné a matoucí konverzaci s Nadiou, rozhodne se uspořádat párty, na které se Caroline přizná Eleně s něčím ohromujícím a bude muset čelit následkům svých činnů se Stefanem a Tylerem. Aaron se bude muset ze všech sil snažit odčinit zločiny své rodiny a začít nový život. Nakonec se Elena ocitne v životně ohrožující situaci a bude mít jen minuty na to, aby zjistila, jak se zachránit.


The Originals: 1x13 - Crescent City » Episode Stills & TVD » 5x12 - The Devil Inside » New Still

30. ledna 2014 v 20:43 | Carry* |  Gallery Updates
Objevily se fotky k nadcházející epizodě The Originals, která ponese název Crescent City, a uvidíme ji poprvé příští středu. Zároveň to bude i poslední epizoda před vysílací pauzou, kterou jsem vám už znázornila i v kalendáři v menu. :) Fotky jsou poměrně v dobré kvalitě, a hlavně se z nich narozdíl od těch z 12. epizody dá poznat, o co v epizodě půjde. :) Určitě se dočkáme scén Cami a Klause, což asi moc nepotěší fanoušky Klaroline, ale myslím, že se stane i něco nečekaného, soudím tak podle Hayleyina výrazu na fotce, která je i na úvodníku. :)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: The Originals » Season 1 » Episode Stills » 1x13 - Crescent City


Před dvěma týdny jsem do galerie nahrála fotografie k dvanáctému dílu The Vampire Diaries s názvem The Devil Inside, a teď se opožděně vyskytla i tato fotka s Damonem a Nadiou. :) Vůbec nevím, co si o tom mám myslet, protože ta fotka je poměrně zvláštní. :D Naštěstí se to dozvíme už zítra! :)
image host
Gallery Link: The Vampire Diaries » Season 5 » Episode Stills » 5x12 - The Devil Inside [+ 1 new]

Atlanta [January 2014] & Photoshoot from PCA 2014 & Magazine Scans » Bloody Kiss, Bravo [February]

30. ledna 2014 v 20:17 | Carry* |  Gallery Updates
Nina se s námi prostřednictvím Instagramu podělila o kupu nových fotek, které pochází z Atlanty, kde Nina bydlí, a zároveň se tam natáčí i The Vampire Diaries. Nina si užívala s přáteli sněhu, a zimní pohody venku, ale i uvnitř pohodlně u stolu. Mezi lidmi, kteří s Ninou trávili čas je také kamarádka a kolegyně Candice Accola, která mimo jiné nemohla na fotkách chybět! :) Mně osobně se strašně líbí ta fotka, co je i na úvodníku, obě jsou tam tak roztomilé :)
image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Personal Photos » Atlanta [January 2014]


Možná si pamatujete, že Nina na letošních People's Choice Awards nafotila photoshoot, a dnes se objevila další fotka patřící právě do něj. :) Nechápu, proč všechny fotky nezveřejní naráz, ale tak asi to nijak neovlivním :)
image host
Gallery Link: Photoshoots » 2014 » People's Choice Awards - Photoshoot 2014 [+ 1 new]


Nina se objevila ve francouzském únorovém vydání časopisu Bloody Kiss, v němž použili krásnou fotku pro 5. sérii The Vampire Diaries.
image host
Gallery Link: Magazine Scans » 2014 » Bloody Kiss - France [February/April 2014]


A aby tady pořád nebyly jen scany ze zahraničních časopisů, mám tu pro vás i scan titulní obálky české vydání časopisu Bravo, jež obsahuje plakát s Ninou, konkrétně použili fotku z promoshootu pro 5. sérii TVD. Časopis si už nekupuju, ale plakát je vážně úžasný. ♥
image host
Gallery Link: Magazine Scans » 2014 » Bravo - Czech [February 2014]

The Vampire Diaries: 5x12 - The Devil Inside » Webclips

29. ledna 2014 v 21:17 | Carry* |  Season 5 - Videos
Mám tu pro vás dva webclipy k následující epizodě The Vampire Diaries s názvem The Devil Inside, které se během dneška a včerejška objevily. V prvním webclipu se odehrává scéna mezi Damonem, Stefanem a Nadiou, Nadia si zrovna přichází pro Katherinino tělo, a Damon jí ho odmítá dát. Ve druhém webclipu je zachycena scéna s Mattem a Tylerem, kterého po dlouhé době budeme mít v TVD asi více než jen na pár minut :D :)


The Vampire Diaries: 5x11 - 500 Years Of Solitude » Rehash

29. ledna 2014 v 21:12 | Carry* |  Season 5 - Videos
Málem bych zapomněla přidat tradičně rehash neboli rekapitulace minulé epizody (v tomto případě - sté) The Vampire Diaries s názvem 500 Years Of Solitude. Rekapitulací nás opět prováděla úžasná Arielle Kebbel, kterou můžete znát ze seriálu jako Lexi. Hodně se tam řeší hlavně Klaroline a Katherine, což je pochopitelné, když jsou to jedny z nejvelkolepějších scén v epizodě. Všimnout si můžete i různých tweetů, které tweetovali fanoušci TVD s hagstagem #PickMeTVD. :) Zkusit to můžete i vy, a třeba se vám zadaří a váš tweet (názor, myšlenku vyjádřenou v tweetu) zveřejní v příštím rehashi, který bude ale už o 12. epizodě. :)

The Originals: 1x13 - Crescent City » Promo

29. ledna 2014 v 20:56 | Carry* |  The Originals - Season 1 - Videos
Objevilo se nové promo k nadcházející epizodě The Originals, která dostala název Crescent City, a uvidíme ji příští týden ve středu. Po této epizodě následuje téměř 3 týdenní pauza ve vysílání, takže o pauzy rozhodně nouze nebude. Promo je poměrně spoilerové, takže pokud jste neviděli novou epizodu, tak asi ani nepochopíte, o co v něm jde. :)

The Originals: 1x12 - Dance Back From The Grave » Online & Download

29. ledna 2014 v 20:41 | Carry* |  The Originals ~ Season 1 - Online & Donwload

ONLINE
[anglicky x české titulky]

DOWNLOAD - ke stažení

popis: FLASHBACKY DO 1919 - Marcel stále nazlobený z nedávných událostí, odmítne pomoc Klausovi, když je zjištěn příšerný objev. Rebekah je v pohotovosti, když odkrývá pozůstatky v docích (?), a okamžitě si uvědomí, jak je práce nebezbečná z jejich minulosti. Mezitím, když Elijah obdrží nějaké informace o Rebekah, uvědomí si, že je v průšvihu, tak se on a Hayley vydávají, aby ji našli. Na Rousseaus's Cami utěšuje Marcela, který se jí otevře, a sdílí s ní detaily z jeho minulosti, ale věci se hned vymknou kontrole, když se objeví nečekaný návštěvník. Nakonec následují násilné střetnutí, když Klaus utíká proti mocné síle s bezkonkurenční kontrolou nad ním.

- omlouvám se, že jsem odkaz přidala tak pozdě, ale mám toho opravdu šíleně moc -

New Year's Eve At The Floating Island Bar in Sydney [31th December 2013] & The Originals: 1x12 - Dance Back From The Grave » Episode Stills

27. ledna 2014 v 21:09 | Carry* |  Gallery Updates
Pokud už delší dobu sledujete novinky o Nině, určitě víte, že trávila Silvestr a Nový rok v Austrálii, konkrétně ve městě Sydney, a s malým spožděním se objevily tyto bezvadné fotky z oslavy Nového roku v baru v Sydney. :) Možná si i pamatujete na fotografie ze Sydney, kde byla Nina viděna s kolegou z The Vampire Diaries Natem Buzolicem (zde), a myslím, že je to stejný bar, kde byla i s Natem. :) Nina vypadala vážně božsky, oblékla si černobílé šaty, které jí moc slušely, a k tomu měla krásný účes :) Určitě si to užila. :)
image host image host image host


Uvědomila jsem si, že jsem úplně zapomněla přidat fotky k nadcházející epizodě The Originals, která dostala název Dance Back From The Grave, a uvidíme ji již tuto středu. :) Fotky jsou parádní, myslím, že se budeme moct těšit i na flashbacky, soudím tak podle fotek. :)
Mimochodem omlouvám se affiliates a dalším návštěvníkům blogu, že jsem tak neaktivní, a že vás nenavštěvuji, ale zameškala jsem teď dva týdny ve škole, a musím si všechno doplnit. Děkuji za pochopení. :)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: The Originals » Season 1 » Episode Stills » 1x12 - Dance Back From The Grave