Únor 2014

The Daytona 500: The Great American Race [23th February]

24. února 2014 v 21:36 | Carry |  Gallery Updates
Přináším vám nejnovější fotografie ze včerejška, když si Nina zašla na závody Daytona 500, které se konaly na Floridě. Nina vypadala moc krásně, odpočatě, a plná energie! :) Ninu na akci doprovázela její asistentka Ericka Bonnila, a také ji můžeme na některých fotkách vidět s hercem Chrisem Evansem. :) Nezapomněla ani na fanoušky, a nafotila s nimi spoustu fotek, které najdete níže. :) Velice se mi zalíbil i její outfit a samozřejmě i účes, který má skoro jako vždy perfektní! ♥ Moc jí ty kudrnaté vlasy sluší. :) Užijte si fotky. :)
image host
Gallery Link: Candids » 2014 » Daytona Beach, Florida [23th February]


image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Public Appearances » 2014 » The Daytona 500: The Great American Race [23th February]

The Vampire Diaries: 5x15 - Gone Girl » Episode Stills

24. února 2014 v 15:55 | Carry |  Gallery Updates
Všimla jsem si, že mi zde chybí fotografie k 15. epizodě The Vampire Diaries, která dostala název Gone Girl, takže to napravuji, a přidávám je. :) Epizodu poprvé uvidíme 7. března 2014. :) Vypadá to, že se konečně přijde na to, že Katherine se vydává za Elenu, a určitě to bude hodně zajímavé. :) Podle fotek se dočkáme i zajímavých scén s Bonnie, takže díl nudný rozhodně nebude. :)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: The Vampire Diaries » Season 5 » Episode Stills » 5x15 - Gone Girl

The Vampire Diaries: 5x14 - No Exit » Webclip #1

22. února 2014 v 19:12 | Carry |  Season 5 - Videos
Opožděně přidávám webclip k nadcházející epizodě The Vampire Diaries s názvem No Exit. Na tuto epizodu se můžeme těšit již tento pátek, tedy 28. února. Ve weblipu se odehrává zajímavá scéna mezi Caroline, Tylerem, Mattem a Nadiou. Vypadá to fakt úžasně, nemůžu se dočkat. :)
PŘEKLAD:
Caroline: Děkuju. Dobrá káva. Ačkoliv tohle ticho je obvykle méně trapné.
Tyler: Pěkný pokus, ale mlčením ničeho nedosáhneš.
Caroline: Takže Matt zmizel?
Tyler: Nevím, jestli se ztratil, ale dva dni nebyl doma, a nebere mi mobil.
Caroline: Matte?
Matt: Caroline, co tu děláš?
Tyler: Ptám se tě na to stejné. Kde jsi byl?
Nadia: Dávala jsem ti mé sluneční brýle? Oh, zdravím. Říkal jsi mi, že nebudou doma.

Spoilers » TVGuide, E!Online - About Stefan, Katherine and Enzo

22. února 2014 v 19:04 | Carry |  TVD - Spoilers
Budou mít Stefan a Katherine opět nějaký románek?
No, Katherininým hlavním cílem po tom, co převzala úplnou kontrolu nad Eleniným tělem, je získat zpět Stefana. V nejbližší epizodě se dostanete opravdu blízko k jeho splnění, když si tato dvojice vyrazí na malý výlet, který samozřejmě zahrnuje zastávku v motelu... a také horkou sprchu.

Miluji Enza, takže budu ráda za jakékoliv informace o jeho novém milostném zájmu!
Heather Hemmens ztvární postavu Enzovo staré lásky, kterou potkal v roce 1953. Co o ní můžeme říci? Je to milá studentka medicíny a soucitná duše s velkou dávkou odvahy, kterou otestují její city k Enzovi, kvůli kterým se dostane do nebezpečných situací. Co se týče Lukea, nového Withmorského studenta, kterého si zahraje herec Chris Broch, očekávejte od něj neočekávané znalosti o tom, co znamená válka mezi čarojěkami a Cestovately pro dvojníky.

The Originals: 1x14 - Long Way Back from Hell » Webclips

22. února 2014 v 0:28 | Carry |  The Originals - Season 1 - Videos
Mám tu pro vás dva webclipy k nadcházející epizodě The Originals, která nese název Long Way Back from Hell, a poprvé ji uvidíme již následující středu, tedy 26. února. :) V prvním webclipu je zachycena scéna v sanatoriu, kde leží vystrašená Rebekah, a ve druhem se odehrává scéna mezi Marcelem, Elijahem a Hayley. :) Rozhodně se podívejte, já už se nemůžu dočkat. :)


The Vampire Diaries: 5x14 - No Exit » Episode Stills

21. února 2014 v 22:12 | Carry |  Gallery Updates
Objevily se fotografie ke 14. dílu, 5. série The Vampire Diaries s názvem No Exit, kterou uvidíme již příští týden, tedy 28. února 2014. Fotky jsou perfektní, určitě to bude napínavý díl, plný akce a spousty zajímavých chvílí. :) Dočkáme se možná i společné scény Caroline s Tylerem, ale také Caroline s Nadiou. Rozhodně se máme, na co těšit. :)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: The Vampire Diaries » Season 5 » Episode Stills » 5x14 - No Exit

Lux Hair Shampoo, BTS pic for Warner Bros & Vacation in Mexico

17. února 2014 v 21:20 | Carry |  Gallery Updates
Mám tu pro vás naprosto dokonalou fotografii, která byla nafocena v rámci reklamy na japonský šampon na vlasy Lux Hair, kterému Nina "propůjčila" své nádherné vlasy. :) Nina na fotce vypadá úchvatně, když jsem fotku viděla poprvé, úplně mi vyrazila dech, myslím, že je to jedna z nejkrásnějších fotek Niny. :) Doufám, že se objeví ještě víc fotek, protože jsou čím dál tím víc krásnější ♥ Určitě počítejte s tím, že se objeví na příštím layoutu. :)
image host
Gallery Link: Other Projects » Campaigns » Lux Hair Shampoo 2013 » Lux Hair Shampoo 2013 » Photoshoot [+ 1 new]


Dále tu pro vás mám fotku z focení photoshootu pro Warner Bros. Vypadá to na skvělý photoshoot, takže doufám, že se oficiální fotky objeví, co nejdříve. :)
image host
Gallery Link: Photoshoots » Behind The Scenes » BTS 2014 » BTS for Warner Bros


Nina byla viděna tento měsíc v Mexiku, kde zřejmě trávila dovolenou, nebo odpočívala a užívala si volna. :) Nina má hezké plavky, škoda, že fotek není víc. :)
image host
Gallery Link: Candids » 2014 » Vacation in Mexico [February 2014]

New Photoshoot from Nina's 25th Jungle Party

16. února 2014 v 13:17 | Carry |  Gallery Updates
Možná si vzpomínáte, že jsem vám tu před téměř třemi týdny přidávala fotky z Nininy narozeninové oslavy s tématiku džungle. Nina byla oblečena jako tygřice, a musím uznat, že jí to strašně moc slušelo, měla kostým i líčení vážně propracované. :) A včera se objevil nový photoshoot nafocený v takzvané "fotobudce." Fotky jsou úžasné a vtipné, Nina se ve fotobudce vyfotila například s Hillary Harley nebo Kevinem Williamsonem. :) Rozhodně se na fotky podívejte, ty Nininy výrazy jsou úžasné ♥
image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Photoshoots » 2014 » Photoshoot from Nina's 25th Jungle Party

The Originals: 1x15 - Le Grand Guignol » Synopis

16. února 2014 v 12:55 | Carry |  TO - Spoilers
NOC V OPEŘE - V sérii flashbacků do roku 1919 se Klaus otvírá Cami a odhaluje její detaily zničujícího tajemství, které před ním Rebekah a Marcel tajili. Elijah vytvoří nepravděpodobné spojenectví s Monique, a pořádá ji o pomoc při hledání Sabine. Thierry není ochoten se zapojit, když ho Marcel a Rebekah seznámí s plánem na porážku čarodějnic. Hayley je v zátoce na konci s rozumem a drží Sabine jako rukojmí ve snaze získat informaci, která zvrátí prokletí uvalené na její vlkodlačí smečku.


New Promotional Photo for TVD - Season 5

15. února 2014 v 11:07 | Carry |  Gallery Updates
Do galerie jsem nahrála tuto novou promo fotku pro 5. sérii The Vampire Diaries, která byla zveřejněna teprve dnes. Na fotce můžeme vidět Ninu (Elenu/Katherine), jak padá. Pokud si vzpomínáte, v létě jsem vám sem přidávala i video z focení, a tato scéna v něm byla zachycena. :) Fotka je naprosto úžasná, oceňuji originální nápad. :)
image host
Gallery Link: The Vampire Diaries » Season 5 » Promotional Photos » Promotional Photos #005 - S5